אודות

המותג האיטלקי O bag, אשר כבש את עולם האופנה בסערה הגיע לישראל ומציע מגוון של תיקים, שעונים ומשקפי שמש, לנשים ולגברים, בעלי קונספט עיצובי ומודולרי חדשני, המאפשר לכל אדם להפוך למעצב ולהרכיב בעצמו את האקססורי הנבחר!

o bag

 

אם בעבר הרגילו אותנו חנויות ורשתות האופנה לקנות תיק או אקססוריז כפי שעוצבו מראש על ידי מעצבי החברה, O bag משנים את חוקי המשחק ומציעים קונספט מודולרי חדשני, בו למעשה כל חלק באקססוריז ניתן לפירוק, הרכבה ושילוב מחדש לכדי פריט אישי בהתאם לסגנון, טעם ותקציב אישי. כל זאת מתוך אינספור אפשרויות, דוגמאות ומרקמים שונים המתחלפים ואינם חוזרים על עצמם בכל עונה, ארבע פעמים בשנה. כל אחת בכל גיל, יכולה להרכיב את הפריט הנכון עבורה, בין אם את טום בוי ספורטיבית או בעלת שיק אלגנטי מושלם!

זאת ועוד, מחירי כלל הפריטים אינם אחידים ומחושבים על פי האלמנטים השונים המרכיבים אותם, כשכל אלמנט מתומחר בנפרד. על ידי כך כל אחת יכולה להתאים את הפריט הנבחר לתקציבה האישי ואף להעניק לו מראה חדש לחלוטין על ידי החלפת חלק או הוספת אקססורי מבלי הצורך לקנות חדש!

 

בין המוצרים אותם אנו מציעים, ניתן למצוא תיקי נשיאה במגוון גדלים ודגמים, תיקי מסנג'ר, שעוני שרשרת, יד, שרשרת וכיס, משקפי שמש, צמידים ואקססוריז נוספים. כלל פריטי המותג מיוצרים באיטליה ועשויים חומר פולימרי יצוק, איכותי, קל לניקוי ועמיד, הנקרא EVA וזמין בשלל צבעי הקשת.